Anasayfa Site Haritası Atak Mail Türkçe English
 
  Anasayfa Kurumsal Kalite Kalıp İmalatı Tasarım Referanslarımız

İnsan Kaynakları


TakfanMakina
, kurulduğu ilk günden beri insan kaynaklarına ve uzmanlığa verdiği önem ile sektörüne kalite ve yenilik getirirken, bu sayede rekabette de büyük avantajlar yakalamıştır.

"Önce İnsan" yaklaşımı ile çalışanlarına öncelik veren Takfan Makina katılımcı, paylaşımcı, bir katma değer oluşturmak için çalışan, fikir üreten bireylerden oluşan bir insan kaynağına sahiptir. Hem iş süreçlerini, hem de çalışma şartlarını iyileştirme yönünde sürekli çalışmalar yapmaktadır. Sektöre yeni teknolojileri izleyen uzmanlar kazandırmak, nitelikli işgücü sağlamak ve aynı zamanda müşterilerinin beklentilerini eksiksiz karşılamak amacıyla çalışanlarına sürekli eğitimler vermektedir. 

İnsan kaynağına ve sürekli iyileştirmeye verdiği önem sayesinde global granit pazarının en önemli aktörlerinden biri olan Takfan Makina  liderliğini sürdürmek için dünyadaki en son gelişmeleri izlemeye devam ederken, geçmişten gelen ticari değerlerine de sahip çıkmaktadır.


 
Ürünlerimiz
Makina Parkımız Malzeme Talep Formu
İnsan Kaynakları Sertifikalarımız ve Test Raporları
Haberler&Etkinlikler Tasarım&Danışmanlık
Bize Ulaşın
  Adres : Bakırlı Mahallesi Nazım Demirci Cad No:374 Kartepe/KOCAELİ - TURKİYE
  Telefon : +90262 371 25 28 - 29 (pbx)
  Fax : +90262 373 37 21
  E-mail : takfan@takfanmakina.com.tr
       
      Sales Engineer
  E-mail :   sales@takfanmakina.com.tr     
       
 
breitling superocean black steel cartier pasha watch replica louis vuitton replica bags best replica watches reddit collectible watches brands dior replica handbags patek philippe grand complications perpetual calendar ls2 stream omega helmet review fendi replica james bond omega watch spectre santos de cartier cologne macy's replica handbags